Jak mohu použít slevové kupóny?

Podmínky uplatnění slevových kupónů
- Minimální cena objednávky při použití slevového kupónu v částce 110 Kč a více je 300 Kč, do této částky se nezapočítává poštovné.
- Minimální cena objednávky pro uplatnění slevového kupónu v hodnotě 50 Kč je 400 Kč, do této částky se nezapočítává poštovné.
- Kód uvedený na kupónu je třeba zadat při vytváření objednávky do políčka "Slevový kupón".
- Pokud je celková částka objednaného zboží vyšší než hodnota kupónu, zákazník doplatí pouze zbytek částky a poštovné.
- Pokud je celková částka objednaného zboží nižší než hodnota kupónu, zbytek hodnoty přepadává bez náhrady, zákazník neplatí za zboží, pouze poštovné.
- Slevový kupón lze použít pouze v jedné objednávce, není možné kombinovat kupóny v hodnotě 110 Kč a více s kupóny 50 Kč.
- Slevový kupón není možné vyměnit za hotovost.

Hodnota kupónu je odečtena od hodnoty nákupu automaticky, výsledná cena nakoupeného zboží se slevou přijde zákazníkovi e-mailem po uskutečnění objednávky. Při online platbě předem zaplatí zákazník částku sníženou o hodnotu kupónu. Při platbě převodem na účet (offline) přijde zákazníkovi e-mail se změnou statusu objednávky na "Čeká na úhradu", ve kterém bude výsledná částka (po uplatnění kupónu), kolik má zákazník uhradit.

Slevové kupóny můžete získat i účastí v internetových průzkumech společnosti GfK Czech. Více informací naleznete na adrese www.askgfk.cz.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info