Dnes má svátek , zítra . Odeslat blahopřání nebo koupit dárek

Jak mohu použít dárkové kupóny/šeky?

Podmínky uplatnění dárkových kupónů/šeků
- Minimální cena objednávky při použití dárkového kupónu/šeku v částce 110 Kč a více je 300 Kč, do této částky se nezapočítává poštovné.
- Minimální cena objednávky pro uplatnění dárkového kupónu/šeku v hodnotě 50 Kč je 400 Kč, do této částky se nezapočítává poštovné.
- Kód uvedený na kupónu/šeku je třeba zadat při vytváření objednávky do políčka "Dárkový kupón/šek".
- Pokud je celková částka objednaného zboží vyšší než hodnota kupónu/šeku, zákazník doplatí pouze zbytek částky a poštovné.
- Pokud je celková částka objednaného zboží nižší než hodnota kupónu/šeku, zbytek hodnoty přepadává bez náhrady, zákazník neplatí za zboží, pouze poštovné.
- Dárkový kupón/šek lze použít pouze v jedné objednávce, není možné kombinovat kupóny/šeky v hodnotě 110 Kč a více s kupóny 50 Kč.
- Dárkový kupón/šek není možné vyměnit za hotovost.

Hodnota kupónu/šeku je odečtena od hodnoty nákupu automaticky, výsledná cena nakoupeného zboží se slevou přijde zákazníkovi e-mailem po uskutečnění objednávky. Při online platbě předem přes GoPay platby zaplatí zákazník částku sníženou o hodnotu kupónu. Při platbě převodem na účet (offline) přijde zákazníkovi e-mail se změnou statusu objednávky na "Čeká na úhradu", ve kterém bude výsledná částka (po uplatnění kupónu/šeku), kolik má zákazník uhradit.

Dárkové kupóny můžete získat i účastí v internetových průzkumech společnosti GfK Czech. Více informací naleznete na adrese www.askgfk.cz.