Společenská hra Cesta manželstvím - je oblíbená hra, která vás provede nástrahami manželského života a kde si můžete s úsměvem vyzkoušet, co vás čeká. Pozvěte příbuzných a královsky se všichni bavte. Poznáte, jaký kdo doopravdy je. Při zábavných úkolech se sblížíte a hned bude v rodině klid. (Původní cena 306 Kč)

Kouzelná pokladnička - je dřevěná pokladnička s rozměry 16 cm na šířku a 11,5 cm na výšku. I když si bude spořit každý sám, peníze vždy skončí na tom správném místě - tedy v části pro ženy. Texty jsou slovensky. (Původní cena 175 Kč)

Tichá domácnost - je skvělý dárek pro všechny manželské páry, které již nyní jsou, nebo dříve či později budou rozhádané a tímto způsobem mohou spolu komunikovat. Texty jsou slovensky. (Původní cena 129 Kč)

Novomanželský balíček III

579,50 Kč s DPH

Před slevou: 610 Kč s DPH

Sleva: 5%

Novomanželský balíček III za zvýhodněnou cenu se slevou 5% z prodejních cen je vynikající dárek pro novomanžele od přátel, kolegů nebo i příbuzných. Balíček obsahuje následující produkty: Čtěte více

Dostupnost: Skladem

Doručíme dne: 15.07.2020

Doplňující informace

Kód zboží: 00832
Země původu: Slovenská republika
Materiál: Dřevo, Sklo, Papír
Obsah balení: 3 ks

Dotaz k produktu

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Podobné produkty

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info