Zástěra Mladomanžel - je velmi pěkná zástěra vhodná pro mladého ženicha, aby mu neustále připomínala, co ho v manželství čeká a nemine. (Původní cena 269 Kč)

Zástěra Mladomanželka - je velmi pěkná zástěra vhodná pro mladou nevěstu, aby jí neustále připomínala, co ji v manželství čeká a nemine. (Původní cena 269 Kč)

Společenská hra Cesta manželstvím - je společenská hra, která vás provede nástrahami manželského života a kde si můžete s úsměvem vyzkoušet, co vás čeká. Pozvěte příbuzných a královsky se všichni bavte. Poznáte, jaký kdo doopravdy je. Při zábavných úkolech se sblížíte a hned bude v rodině klid. (Původní cena 306 Kč)

Novomanželský balíček II

801,80 Kč s DPH

Před slevou: 844 Kč s DPH

Sleva: 5%

Novomanželský balíček II za zvýhodněnou cenu se slevou 5% z prodejních cen je vynikající dárek pro čerstvé novomanžele od přátel, kolegů nebo i příbuzných. Balíček obsahuje následující produkty: Čtěte více

Dostupnost: Skladem

Doručíme dne: 09.06.2020

Doplňující informace

Kód zboží: 00823
Země původu: Slovenská republika
Materiál: 100% Polyester, Papír

Dotaz k produktu

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Podobné produkty

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info