Informații adiționale
| EAN: | 5906660864899 |
| Cod produs: | 11094 |
| Cod de fabricație: | GAD02356 |
| Material: | 100% Poliester |
| Lățime: | 40 cm |
| Înălțime: | 78 cm |
| Culoare: | Roșu |
| Greutate: | 0,272 kg |
| Conținutul pachetului: | 1 buc |
| Site-ul producătorului: | Froster |
| EAN: | 5906660864899 |
| Cod produs: | 11094 |
| Cod de fabricație: | GAD02356 |
| Material: | 100% Poliester |
| Lățime: | 40 cm |
| Înălțime: | 78 cm |
| Culoare: | Roșu |
| Greutate: | 0,272 kg |
| Conținutul pachetului: | 1 buc |
| Site-ul producătorului: | Froster |
75,89 lei incl. TVA
75,89 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
51,98 lei incl. TVA
123,40 lei incl. TVA
Comentariu nou