Jak jsem se vracel v noci domů

Počet shlédnutí: 612

Nedávno večer mě kamarádi pozvali do hospody na pivo. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu okolo půlnoci. No hodiny se rychle míjely a pivo šlo dolů až příliš hladce. Kolem 2:30 nad ránem, opilý jako drak, pobral jsem se domů.

Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Hlavou mi problesklo, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9-krát zakukal. Byl jsem opravdu pyšný na svou schopnost tak šikovně se vyhýbat konfliktním situacím ve stavu totální opilosti. Ráno se mě manželka zeptala, kdy jsem se večer vrátil a já jsem jí řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila.
- Wow! Dostal jsem se z toho!
Později mi však oznámila, že bude třeba asi koupit nové kukačkové hodiny do haly. Když jsem se jí zeptal proč, odpověděla:
- Představ si, že v noci naše kukačkové hodiny třikrát zakukaly, pak řekli "do prdele", ještě 4krát zakukaly, odkašlaly si, 3krát zakukaly, chvíli se smáli, dvakrát zakukaly a nakonec si uprdly.

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení