Doručení zboží

Zaslání zboží na výdejní místo Zásilkovna

Zaslání zboží na výdejní místo Zásilkovna

Zboží si můžete vyzvednout ve vámi vybrané pobočce Zásilkovny, která provozuje více než 5300 výdejních míst po celé České republice. Kromě kamenných poboček si můžete zásilku odeslanou přes Zásilkovnu vyzvednout i v samoobslužných výdejních boxech, tzv. Z-BOXech. Nemusíte celý den doma čekat na kurýra, balíček si můžete vyzvednout:
- do 5 dnů na výdejním místě ve vašem okolí (v době otevíracích hodin daného provozu, např. i během víkendu)
- do 48 hodin ze zvoleného Z-BOXu 24/7
Přehled výdejních míst a Z-BOXů naleznete přímo v objednávkovém formuláři.

Vaše objednávka bude doručena na vybrané výdejní místo Zásilkovny obvykle do 24 hodin po změně statusu objednávky na stav "Odeslána". Po doručení na výdejní místo vám přijde e-mail a SMS s PIN kódem, který nadiktujete obsluze při přebírání zásilky. V sobotu a v neděli se zboží do poboček Zásilkovny nedoručuje!

Upozornění: Zásilkovna akceptuje pouze balíky, jejichž součet délek všech stran (š x v x d) nepřesahuje 120 cm, přičemž délka jedné strany je maximálně 70 cm. V případě nadrozměrných balíků si vyhrazujeme právo kontaktovat zákazníka s možností změny dodání kurýrem na fakturační adresu zákazníka s adekvátním doplatkem za doručení.

Doručení kurýrem GLS

Doručení kurýrem GLS

Zboží doručujeme k zákazníkovi i kurýrní službou GLS v rámci celé České republiky na adresu uvedenou v objednávce. Tím jsme snížili riziko poškození zboží a také zkrátili čas doručení zásilek. Způsob dopravy kurýrní službou je časově nejefektivnější a zákazník má jistotu, že se objednané zboží k němu dostane rychle a hlavně bezpečně.

Zákazníkovi bude zásilka doručena následující pracovní den po změně statusu objednávky na stav "Odeslána". Běžné hodiny doručení kurýrem jsou v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!

Zákazník dostane v den doručení e-mailovou a také SMS zprávu týkající se předpokládaného termínu doručení zásilky (se stanoveným tříhodinovým časovým rámcem doručení) na e-mailovou adresu a mobilní telefonní číslo uvedené při objednávce s přesnou částkou dobírky (pouze pokud je zboží odesíláno na dobírku).

Zákazník má také možnost (při objednávce s úhradou předem) využít jeden ze způsobů dodání balíku, a to přímo do odběrného místa Parcel Shopu, Parcel Boxu nebo AlzaBoxu. Není časově vázán na příchod kurýra a svůj balík si může vyzvednout:
- do 5 dnů v době otevíracích hodin daného provozu Parcel Shopu (např. i během víkendu)
- do 3 dnů v Parcel Boxu nebo AlzaBoxu 24/7

Seznam Parcel Shopů, Parcel Boxů nebo AlzaBoxů naleznete na této adrese. Na základě žádosti zákazníka může být zásilka vyzvednuta i ve zvoleném GLS Depu.

Možnosti doručení a úhrady zboží v rámci České republiky:

Zásilkovna

Platba předem (kartou online nebo převodem na účet)

Doručení na výdejní místo - objednávka do 150 Kč

150 Kč

Doručení na výdejní místo - objednávka nad 150 Kč

80 Kč

Doručení na výdejní místo - objednávka nad 1650 Kč

0 Kč

Platba na dobírku

Doručení na výdejní místo - objednávka nad 150 Kč

119 Kč

Kurýrní služba GLS

Platba předem (kartou online nebo převodem na účet)

Doručení na adresu - objednávka do 150 Kč

150 Kč

Doručení na adresu nebo do Parcel Shopu GLS - objednávka nad 150 Kč

120 Kč

Doručení na adresu nebo do Parcel Shopu GLS - objednávka nad 1650 Kč

0 Kč

Platba na dobírku

Doručení na adresu - objednávka nad 150 Kč

159 Kč


Objednávky uskutečněné nebo uhrazené do 12:00 hod. (Zásilkovna) resp. do 13:00 hod. (GLS) budou expedovány v ten samý den a doručeny na adresu zákazníka nebo na vybrané výdejní místo v následujících pracovních dnech!

Pro objednávky uskutečněné nebo uhrazené po výše uvedených termínech začíná dodací doba plynout následující (pracovní) den od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku, resp. následující (pracovní) den od připsání peněžních prostředků na náš účet.

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení