Doručení zboží

Doručení kurýrem GLS
Zboží doručujeme k zákazníkovi výhradně kurýrní službou GLS v rámci celé České republiky na uvedenou adresu v objednávce. Tím jsme snížili riziko poškození zboží a také zkrátili čas doručení zásilek. Způsob dopravy kurýrní službou je časově nejefektivnější a zákazník má jistotu, že se objednané zboží k němu dostane rychle a hlavně bezpečně.

Zákazníkovi bude zásilka doručena následující pracovní den po změně statusu objednávky na stav "Odeslána". Běžné hodiny doručení kurýrem jsou v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!

Zákazník dostane v den doručení e-mailovou a také SMS zprávu týkající se předpokládaného termínu doručení zásilky (se stanoveným tříhodinovým časovým rámcem doručení) na e-mailovou adresu a mobilní telefonní číslo uvedené při objednávce s přesnou částkou dobírky (pouze pokud je zboží odesíláno na dobírku).

Zákazník má také možnost (při objednávce s úhradou předem) využít jeden ze způsobů dodání balíku a to přímo do odběrného místa Parcel Shopu, které si sám zvolí podle toho, kde se právě nachází. Odteď není časově vázán na příchod kurýra a svůj balík si může vyzvednout kdykoliv během pěti dní v době provozních hodin dané prodejny, např. i během víkendu. Seznam Parcel Shopů naleznete na této adrese. Na základě žádosti zákazníka může být zásilka vyzvednuta i ve zvoleném GLS Depu. Seznam GLS dep se nachází na stránce https://e-balik.cz/.

Možnosti doručení a úhrady zboží na KupMa.cz:

Doručení zboží v rámci České republiky

Doručení zboží při platbě předem na účet

- Doručení kurýrem GLS při objednávce do 150 Kč

150 Kč

- Doručení kurýrem GLS při objednávce nad 150 Kč

100 Kč

- Doručení kurýrem GLS při objednávce nad 1650 Kč

0 Kč

Doručení zboží při platbě na dobírku

- Doručení kurýrem GLS při objednávce nad 150 Kč

150 Kč

Doručení zboží v rámci Slovenské republiky

Doručení zboží při platbě předem na účet

- Doručení kurýrem GLS při objednávce nad 150 Kč

100 Kč


Objednávky uskutečněné nebo uhrazené do 13:00 hod. budou expedovány ještě týž den a doručeny zákazníkovi obvykle následující pracovní den!

Pro ostatní objednávky (objednané nebo uhrazené po 13:00 hod.) dodací lhůta začíná běžet následující (pracovní) den od uskutečnění objednávky při platbě na dobírku, resp. následující (pracovní) den od připsání peněžních prostředků na náš účet při platbě předem. V sobotu a v neděli se zboží nedoručuje!

Z důvodu současné situace na hranicích související s koronavirem mohou být dodací lhůty prodlouženy na dva pracovní dny.
 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info