Jeptiška a voják

Počet shlédnutí: 1705

Dva vojenští policisté pronásledovali lesní cestou vojáka, který dezertoval z armády. Voják doběhl na rozcestí a zde uviděl stát jeptišku. Zastavil se a udýchaně se jí zeptal:
- Sestro, nemohl bych se na pár minut ukrýt ve vaší sukni? Pak vám všechno vysvětlím.
Jeptiška jeho žádosti vyhověla a voják zalezl pod sukni. Krátce nato přiběhli pronásledovatelé a položili jeptišce otázku, kudy utíkal ten voják. Jeptiška na jednu cestu ukázala a řekla, že tudy. Když policisté odešli, dezertér vylezl a říká:

- Nemohu vám dost dobře poděkovat, sestro, ale abyste věděla, utíkám proto, abych nemusel jít bojovat do Iráku.
Jeptiška odpověděla, že ho úplně chápe. Voják říká:
- Doufám, sestro, že mě nebudete považovat za hlupáka, ale musím říct, že máte ty nejkrásnější nohy, jaké jsem kdy viděl.
Jeptiška na to:
- Kdybyste se podíval jen o kousek výš, uviděl byste dvojici těch úplně nejkrásnějších koulí na světě. Já totiž také nechci do Iráku!

Předvolby soukromí

Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení