Zavěsila ho

Počet shlédnutí: 493

Veronika a Michal jsou oba pacienti na psychiatrii. Jednoho dne se procházejí kolem bazénu a vtom Michal náhle skočí do vody. Potopí se jako kámen a nevyplave. Veronika okamžitě skočí za ním, aby ho zachránila. Ponoří se na dno a vytáhne Michala ven. Když se o tomto hrdinském činu dozví ředitel ústavu, okamžitě dá příkaz propustit Veroniku z psychiatrie, protože uznal, že je duševně zcela stabilní a příčetná. Tak jde tedy k ní, aby jí oznámil tu novinu:
- Veronika, mám jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Nejprve dobrá zpráva - můžeš opustit ústav, protože si byla schopna zachránit jinému pacientovi život. Myslím tedy, že si opět mentálně v pořádku. Špatná zpráva je, že se Michal, kterého si zachránila, krátce nato oběsil v koupelně na pásku z kalhot jeho obleku. Je mi to líto, je mrtvý.
Veronika se na něj krátce podívá a prohlásí:
- On nespáchal sebevraždu, já jsem ho tam zavěsila, aby uschl.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Podmínky ukládání souborů cookies nebo přístupu k nim můžete definovat ve svém prohlížeči. Vice info