Doplňující informace
| EAN: | 8586023487278 |
| Kód zboží: | 12579 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 38 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Jazyková verze: | Slovenská |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | KupMa |
| EAN: | 8586023487278 |
| Kód zboží: | 12579 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 38 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Jazyková verze: | Slovenská |
| Hmotnost: | 0,190 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | KupMa |
255 Kč s DPH
279 Kč s DPH
117 Kč s DPH
814 Kč s DPH
276 Kč s DPH
276 Kč s DPH
276 Kč s DPH
276 Kč s DPH
276 Kč s DPH
276 Kč s DPH
382 Kč s DPH
255 Kč s DPH
737 Kč s DPH
367 Kč s DPH
367 Kč s DPH
276 Kč s DPH
197 Kč s DPH
192 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář