Doplňující informace
| EAN: | 8592753032190 |
| Kód zboží: | 16013 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,300 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753032190 |
| Kód zboží: | 16013 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,300 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Jerry Fabrics |
405 Kč s DPH
395 Kč s DPH
395 Kč s DPH
293 Kč s DPH
477 Kč s DPH
334 Kč s DPH
334 Kč s DPH
327 Kč s DPH
457 Kč s DPH
305 Kč s DPH
420 Kč s DPH
361 Kč s DPH
382 Kč s DPH
361 Kč s DPH
347 Kč s DPH
316 Kč s DPH
321 Kč s DPH
296 Kč s DPH
276 Kč s DPH
321 Kč s DPH
321 Kč s DPH
326 Kč s DPH
367 Kč s DPH
293 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář