Doplňující informace
| EAN: | 5904209600632 |
| Kód zboží: | 16848 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Zelená |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Spirit Riding Free |
| Hmotnost: | 0,960 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
| EAN: | 5904209600632 |
| Kód zboží: | 16848 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Zelená |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Spirit Riding Free |
| Hmotnost: | 0,960 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
745 Kč s DPH
674 Kč s DPH
829 Kč s DPH
829 Kč s DPH
836 Kč s DPH
618 Kč s DPH
686 Kč s DPH
660 Kč s DPH
674 Kč s DPH
496 Kč s DPH
661 Kč s DPH
726 Kč s DPH
783 Kč s DPH
801 Kč s DPH
755 Kč s DPH
669 Kč s DPH
660 Kč s DPH
674 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář