Doplňující informace
| EAN: | 4029811447817 |
| Kód zboží: | 17281 |
| Výrobní kód: | 79/4028 |
| Materiál: | Dřevo, Keramika, Sklo |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,913 kg |
| Obsah balení: | 9 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811447817 |
| Kód zboží: | 17281 |
| Výrobní kód: | 79/4028 |
| Materiál: | Dřevo, Keramika, Sklo |
| Šířka: | 32,5 cm |
| Výška: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 12,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,913 kg |
| Obsah balení: | 9 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
420 Kč s DPH
369 Kč s DPH
543 Kč s DPH
899 Kč s DPH
657 Kč s DPH
1379 Kč s DPH
1259 Kč s DPH
757 Kč s DPH
1173 Kč s DPH
1466 Kč s DPH Sleva 20%
1425 Kč s DPH
910 Kč s DPH
936 Kč s DPH
337 Kč s DPH
127 Kč s DPH
863 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář