Doplňující informace
| EAN: | 8592753025994 |
| Kód zboží: | 17546 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Jurassic World |
| Hmotnost: | 0,936 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753025994 |
| Kód zboží: | 17546 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 90 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Jurassic World |
| Hmotnost: | 0,936 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Jerry Fabrics |
737 Kč s DPH
729 Kč s DPH
650 Kč s DPH
654 Kč s DPH
661 Kč s DPH
496 Kč s DPH
587 Kč s DPH
649 Kč s DPH
674 Kč s DPH
587 Kč s DPH
642 Kč s DPH
674 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář