Doplňující informace
| EAN: | 4029811458561 |
| Kód zboží: | 17969 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Barva: | Růžová, Šedá |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811458561 |
| Kód zboží: | 17969 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 26 cm |
| Barva: | Růžová, Šedá |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
104 Kč s DPH
228 Kč s DPH
233 Kč s DPH
262 Kč s DPH
380 Kč s DPH
212 Kč s DPH
238 Kč s DPH
111 Kč s DPH
233 Kč s DPH
238 Kč s DPH
228 Kč s DPH
228 Kč s DPH
101 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
393 Kč s DPH
89 Kč s DPH
89 Kč s DPH
60 Kč s DPH
85 Kč s DPH Sleva 30%
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář