Doplňující informace
| EAN: | 4029811460946 |
| Kód zboží: | 18090 |
| Materiál: | Mikroplyš |
| Výška: | 24 cm |
| Barva: | Bílá, Růžová |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811460946 |
| Kód zboží: | 18090 |
| Materiál: | Mikroplyš |
| Výška: | 24 cm |
| Barva: | Bílá, Růžová |
| Hmotnost: | 0,250 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
390 Kč s DPH
390 Kč s DPH
252 Kč s DPH
579 Kč s DPH
203 Kč s DPH
457 Kč s DPH
440 Kč s DPH
457 Kč s DPH
136 Kč s DPH
227 Kč s DPH Sleva 40%
340 Kč s DPH
327 Kč s DPH
311 Kč s DPH
311 Kč s DPH
127 Kč s DPH
359 Kč s DPH
127 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář