Doplňující informace
| EAN: | 5904209600441 |
| Kód zboží: | 18256 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 80 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Růžová |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Peppa Pig |
| Hmotnost: | 0,960 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
| EAN: | 5904209600441 |
| Kód zboží: | 18256 |
| Materiál: | 100% Bavlna |
| Šířka: | 80 cm; 140 cm |
| Výška: | 70 cm; 200 cm |
| Barva: | Růžová |
| Typ zapínání: | Zip |
| Licence: | Peppa Pig |
| Hmotnost: | 0,960 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Halantex |
798 Kč s DPH
669 Kč s DPH
872 Kč s DPH
824 Kč s DPH
824 Kč s DPH
830 Kč s DPH
614 Kč s DPH
682 Kč s DPH
656 Kč s DPH
682 Kč s DPH
669 Kč s DPH
493 Kč s DPH
657 Kč s DPH
733 Kč s DPH
721 Kč s DPH
795 Kč s DPH
750 Kč s DPH
664 Kč s DPH
656 Kč s DPH
669 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář