Doplňující informace
| EAN: | 5903181042195 |
| Kód zboží: | 18293 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,340 kg |
| Objem: | 330 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181042195 |
| Kód zboží: | 18293 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 9,5 cm |
| Barva: | Bílá |
| Jazyková verze: | Anglická |
| Hmotnost: | 0,340 kg |
| Objem: | 330 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
228 Kč s DPH
252 Kč s DPH
201 Kč s DPH
357 Kč s DPH
357 Kč s DPH
316 Kč s DPH
252 Kč s DPH
357 Kč s DPH
265 Kč s DPH
393 Kč s DPH
316 Kč s DPH
357 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář