Doplňující informace
| EAN: | 4029811475483 |
| Kód zboží: | 18836 |
| Výrobní kód: | 78/5729 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 12,7 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Hmotnost: | 0,710 kg |
| Objem: | 500 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811475483 |
| Kód zboží: | 18836 |
| Výrobní kód: | 78/5729 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 12,7 cm |
| Hloubka: | 9,5 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Hmotnost: | 0,710 kg |
| Objem: | 500 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
373 Kč s DPH
77 Kč s DPH
316 Kč s DPH
284 Kč s DPH
265 Kč s DPH
862 Kč s DPH
501 Kč s DPH
505 Kč s DPH
505 Kč s DPH
101 Kč s DPH
259 Kč s DPH
127 Kč s DPH
357 Kč s DPH
357 Kč s DPH
342 Kč s DPH
315 Kč s DPH
353 Kč s DPH
284 Kč s DPH
343 Kč s DPH
274 Kč s DPH
427 Kč s DPH
681 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář