Doplňující informace
| EAN: | 8712645301290 |
| Kód zboží: | 19274 |
| Výrobní kód: | 202-3998 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | Avengers |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645301290 |
| Kód zboží: | 19274 |
| Výrobní kód: | 202-3998 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 29 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Barva: | Šedá |
| Licence: | Avengers |
| Hmotnost: | 0,270 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
334 Kč s DPH
364 Kč s DPH
420 Kč s DPH
458 Kč s DPH
610 Kč s DPH
366 Kč s DPH
610 Kč s DPH Sleva 40%
145 Kč s DPH
153 Kč s DPH
153 Kč s DPH
194 Kč s DPH
149 Kč s DPH
439 Kč s DPH
336 Kč s DPH
624 Kč s DPH
388 Kč s DPH
559 Kč s DPH
556 Kč s DPH
380 Kč s DPH
403 Kč s DPH
400 Kč s DPH
400 Kč s DPH
224 Kč s DPH
484 Kč s DPH
607 Kč s DPH
553 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář