Doplňující informace
| EAN: | 5999100350151 |
| Kód zboží: | 19535 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Exity |
| EAN: | 5999100350151 |
| Kód zboží: | 19535 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 150 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Frozen |
| Hmotnost: | 0,260 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Exity |
252 Kč s DPH
261 Kč s DPH
378 Kč s DPH
238 Kč s DPH
261 Kč s DPH
368 Kč s DPH
261 Kč s DPH
252 Kč s DPH
259 Kč s DPH
377 Kč s DPH
341 Kč s DPH
368 Kč s DPH
335 Kč s DPH
250 Kč s DPH
318 Kč s DPH
245 Kč s DPH
259 Kč s DPH
245 Kč s DPH
238 Kč s DPH
246 Kč s DPH
234 Kč s DPH
254 Kč s DPH
328 Kč s DPH
241 Kč s DPH
207 Kč s DPH
254 Kč s DPH
252 Kč s DPH
341 Kč s DPH
341 Kč s DPH
250 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář