Doplňující informace
| EAN: | 5907779952699 |
| Kód zboží: | 1098 |
| Výrobní kód: | GAD00275 |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Hmotnost: | 0,824 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Froster |
| EAN: | 5907779952699 |
| Kód zboží: | 1098 |
| Výrobní kód: | GAD00275 |
| Šířka: | 32 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Hloubka: | 14,5 cm |
| Barva: | Vícebarevná |
| Hmotnost: | 0,824 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Froster |
387 Kč s DPH
356 Kč s DPH
244 Kč s DPH
195 Kč s DPH
89 Kč s DPH
89 Kč s DPH
336 Kč s DPH
614 Kč s DPH
448 Kč s DPH
448 Kč s DPH
336 Kč s DPH
756 Kč s DPH
219 Kč s DPH
305 Kč s DPH
240 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář