Doplňující informace
| EAN: | 5903181016967 |
| Kód zboží: | 19723 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,295 kg |
| Objem: | 480 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181016967 |
| Kód zboží: | 19723 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Výška: | 28 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,295 kg |
| Objem: | 480 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
449 Kč s DPH
547 Kč s DPH
393 Kč s DPH
834 Kč s DPH
443 Kč s DPH
200 Kč s DPH
420 Kč s DPH
302 Kč s DPH
432 Kč s DPH
353 Kč s DPH
353 Kč s DPH
388 Kč s DPH
657 Kč s DPH
732 Kč s DPH
1233 Kč s DPH
657 Kč s DPH
344 Kč s DPH
1050 Kč s DPH
149 Kč s DPH
160 Kč s DPH
363 Kč s DPH
679 Kč s DPH
417 Kč s DPH
358 Kč s DPH
302 Kč s DPH
679 Kč s DPH
327 Kč s DPH
547 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář