Doplňující informace
| EAN: | 5903181013737 |
| Kód zboží: | 17063 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Výška: | 23,5 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,275 kg |
| Objem: | 350 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181013737 |
| Kód zboží: | 17063 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Výška: | 23,5 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |
| Barva: | Zelená |
| Hmotnost: | 0,275 kg |
| Objem: | 350 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
395 Kč s DPH
446 Kč s DPH
201 Kč s DPH
435 Kč s DPH
390 Kč s DPH
840 Kč s DPH
423 Kč s DPH
90 Kč s DPH
305 Kč s DPH
90 Kč s DPH
684 Kč s DPH
364 Kč s DPH
737 Kč s DPH
356 Kč s DPH
301 Kč s DPH
441 Kč s DPH
394 Kč s DPH
476 Kč s DPH
596 Kč s DPH Sleva 20%
150 Kč s DPH
551 Kč s DPH
347 Kč s DPH
684 Kč s DPH
704 Kč s DPH
366 Kč s DPH
453 Kč s DPH
453 Kč s DPH
267 Kč s DPH
610 Kč s DPH
610 Kč s DPH
127 Kč s DPH
305 Kč s DPH
143 Kč s DPH
272 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář