Doplňující informace
| EAN: | 4029811304912 |
| Kód zboží: | 17732 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Výška: | 16 cm / 51,5 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,026 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811304912 |
| Kód zboží: | 17732 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Výška: | 16 cm / 51,5 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,026 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
89 Kč s DPH
419 Kč s DPH
199 Kč s DPH
302 Kč s DPH
419 Kč s DPH
431 Kč s DPH
392 Kč s DPH
50 Kč s DPH
730 Kč s DPH
387 Kč s DPH
352 Kč s DPH
298 Kč s DPH
298 Kč s DPH
545 Kč s DPH
344 Kč s DPH
697 Kč s DPH
106 Kč s DPH
89 Kč s DPH
161 Kč s DPH
416 Kč s DPH
265 Kč s DPH
126 Kč s DPH
142 Kč s DPH
357 Kč s DPH
270 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář