Doplňující informace
| EAN: | 4029811225224 |
| Kód zboží: | 17249 |
| Výrobní kód: | 79/5199 |
| Materiál: | Kov, Papír |
| Šířka: | 18,3 cm |
| Výška: | 11,6 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,570 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811225224 |
| Kód zboží: | 17249 |
| Výrobní kód: | 79/5199 |
| Materiál: | Kov, Papír |
| Šířka: | 18,3 cm |
| Výška: | 11,6 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,570 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
419 Kč s DPH
655 Kč s DPH
199 Kč s DPH
442 Kč s DPH
392 Kč s DPH
431 Kč s DPH
89 Kč s DPH
302 Kč s DPH
89 Kč s DPH
655 Kč s DPH
730 Kč s DPH
387 Kč s DPH
298 Kč s DPH
437 Kč s DPH
390 Kč s DPH
472 Kč s DPH
590 Kč s DPH Sleva 20%
149 Kč s DPH
545 Kč s DPH
344 Kč s DPH
697 Kč s DPH
362 Kč s DPH
310 Kč s DPH
448 Kč s DPH
448 Kč s DPH
161 Kč s DPH
89 Kč s DPH
416 Kč s DPH
106 Kč s DPH
605 Kč s DPH
126 Kč s DPH
142 Kč s DPH
677 Kč s DPH
677 Kč s DPH
545 Kč s DPH
357 Kč s DPH
605 Kč s DPH
270 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář