Doplňující informace
| EAN: | 4029811327577 |
| Kód zboží: | 19236 |
| Výrobní kód: | 71/2761 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 9,6 cm |
| Výška: | 15,6 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Objem: | 350 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811327577 |
| Kód zboží: | 19236 |
| Výrobní kód: | 71/2761 |
| Materiál: | Nerez, Plast |
| Šířka: | 9,6 cm |
| Výška: | 15,6 cm |
| Hloubka: | 9,2 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,240 kg |
| Objem: | 350 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
316 Kč s DPH
62 Kč s DPH
77 Kč s DPH
85 Kč s DPH
89 Kč s DPH
96 Kč s DPH
111 Kč s DPH
147 Kč s DPH
200 Kč s DPH
345 Kč s DPH
449 Kč s DPH
449 Kč s DPH
389 Kč s DPH
390 Kč s DPH
404 Kč s DPH
438 Kč s DPH
519 Kč s DPH
101 Kč s DPH
863 Kč s DPH
127 Kč s DPH
151 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář