Doplňující informace
| EAN: | 5903181043208 |
| Kód zboží: | 15785 |
| Materiál: | Nerez |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Objem: | 30 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181043208 |
| Kód zboží: | 15785 |
| Materiál: | Nerez |
| Šířka: | 4 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Objem: | 30 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
655 Kč s DPH
655 Kč s DPH
232 Kč s DPH
291 Kč s DPH Sleva 20%
848 Kč s DPH
181 Kč s DPH
227 Kč s DPH Sleva 20%
336 Kč s DPH
303 Kč s DPH
195 Kč s DPH
76 Kč s DPH
96 Kč s DPH
89 Kč s DPH
298 Kč s DPH
199 Kč s DPH
453 Kč s DPH
452 Kč s DPH
346 Kč s DPH
315 Kč s DPH
150 Kč s DPH
127 Kč s DPH
101 Kč s DPH
326 Kč s DPH
389 Kč s DPH
861 Kč s DPH
375 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář