Doplňující informace
| EAN: | 5906660865506 |
| Kód zboží: | 13588 |
| Materiál: | 100% Polyester, Sklo |
| Výška: | 28,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,410 kg |
| Objem: | 870 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | diVinto |
| EAN: | 5906660865506 |
| Kód zboží: | 13588 |
| Materiál: | 100% Polyester, Sklo |
| Výška: | 28,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Věková kategorie: | 18+ |
| Hmotnost: | 0,410 kg |
| Objem: | 870 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | diVinto |
375 Kč s DPH
783 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
579 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
443 Kč s DPH
764 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
265 Kč s DPH
721 Kč s DPH
632 Kč s DPH
632 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
758 Kč s DPH
632 Kč s DPH
657 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář