Doplňující informace
| EAN: | 4029811468645 |
| Kód zboží: | 18837 |
| Výrobní kód: | 79/4950 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Výška: | 22,5 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Hmotnost: | 0,408 kg |
| Objem: | 420 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811468645 |
| Kód zboží: | 18837 |
| Výrobní kód: | 79/4950 |
| Materiál: | Sklo |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Výška: | 22,5 cm |
| Barva: | Bezbarvá |
| Hmotnost: | 0,408 kg |
| Objem: | 420 ml |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
443 Kč s DPH
764 Kč s DPH
783 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
579 Kč s DPH
910 Kč s DPH
845 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
375 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
342 Kč s DPH
721 Kč s DPH
680 Kč s DPH
657 Kč s DPH
758 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
632 Kč s DPH
632 Kč s DPH
632 Kč s DPH
632 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
950 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář