Doplňující informace
| EAN: | 8586023488350 |
| Kód zboží: | 15865 |
| Materiál: | 100% Polyester, Kov |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,374 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
| EAN: | 8586023488350 |
| Kód zboží: | 15865 |
| Materiál: | 100% Polyester, Kov |
| Šířka: | 22 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka: | 19 cm |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost: | 0,374 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
446 Kč s DPH
128 Kč s DPH
211 Kč s DPH
736 Kč s DPH
209 Kč s DPH
1171 Kč s DPH
583 Kč s DPH
788 Kč s DPH
916 Kč s DPH
850 Kč s DPH
1171 Kč s DPH
378 Kč s DPH
267 Kč s DPH
763 Kč s DPH
956 Kč s DPH
661 Kč s DPH
1171 Kč s DPH
637 Kč s DPH
637 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář