Doplňující informace
| EAN: | 5903181043154 |
| Kód zboží: | 17027 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181043154 |
| Kód zboží: | 17027 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
210 Kč s DPH
127 Kč s DPH
127 Kč s DPH
73 Kč s DPH
72 Kč s DPH
175 Kč s DPH
764 Kč s DPH
314 Kč s DPH
314 Kč s DPH
314 Kč s DPH
731 Kč s DPH
680 Kč s DPH
362 Kč s DPH
210 Kč s DPH
61 Kč s DPH
77 Kč s DPH
319 Kč s DPH
319 Kč s DPH
1062 Kč s DPH
657 Kč s DPH
758 Kč s DPH
1163 Kč s DPH
247 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář