Doplňující informace
| EAN: | 5903181043161 |
| Kód zboží: | 19078 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181043161 |
| Kód zboží: | 19078 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 7,5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
210 Kč s DPH
207 Kč s DPH
175 Kč s DPH
127 Kč s DPH
127 Kč s DPH
362 Kč s DPH
73 Kč s DPH
72 Kč s DPH
61 Kč s DPH
673 Kč s DPH
349 Kč s DPH
436 Kč s DPH Sleva 20%
177 Kč s DPH
357 Kč s DPH
304 Kč s DPH
312 Kč s DPH
390 Kč s DPH Sleva 20%
252 Kč s DPH
673 Kč s DPH
282 Kč s DPH
454 Kč s DPH
506 Kč s DPH
247 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář