Doplňující informace
| EAN: | 4029811419470 |
| Kód zboží: | 18244 |
| Materiál: | Kámen |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,280 kg |
| Obsah balení: | 6 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811419470 |
| Kód zboží: | 18244 |
| Materiál: | Kámen |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Výška: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,280 kg |
| Obsah balení: | 6 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
671 Kč s DPH
348 Kč s DPH
435 Kč s DPH Sleva 20%
356 Kč s DPH
311 Kč s DPH
389 Kč s DPH Sleva 20%
251 Kč s DPH
356 Kč s DPH
500 Kč s DPH
504 Kč s DPH
504 Kč s DPH
896 Kč s DPH
1375 Kč s DPH
1256 Kč s DPH
247 Kč s DPH
71 Kč s DPH
209 Kč s DPH
665 Kč s DPH
671 Kč s DPH
505 Kč s DPH
303 Kč s DPH
388 Kč s DPH
273 Kč s DPH
1304 Kč s DPH
302 Kč s DPH
453 Kč s DPH
281 Kč s DPH
111 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář