Doplňující informace
| EAN: | 5903181048722 |
| Kód zboží: | 15829 |
| Materiál: | Nerez |
| Výška: | 4,6 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,278 kg |
| Obsah balení: | 4 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181048722 |
| Kód zboží: | 15829 |
| Materiál: | Nerez |
| Výška: | 4,6 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,278 kg |
| Obsah balení: | 4 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
359 Kč s DPH
678 Kč s DPH
351 Kč s DPH
439 Kč s DPH Sleva 20%
509 Kč s DPH
678 Kč s DPH
77 Kč s DPH
254 Kč s DPH
306 Kč s DPH
127 Kč s DPH
187 Kč s DPH
314 Kč s DPH
393 Kč s DPH Sleva 20%
178 Kč s DPH
250 Kč s DPH
211 Kč s DPH
671 Kč s DPH
276 Kč s DPH
418 Kč s DPH
267 Kč s DPH
305 Kč s DPH
458 Kč s DPH
283 Kč s DPH
112 Kč s DPH
393 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář