Doplňující informace
| EAN: | 5903181015113 |
| Kód zboží: | 18132 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,081 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181015113 |
| Kód zboží: | 18132 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 11,5 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,081 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
179 Kč s DPH
77 Kč s DPH
127 Kč s DPH
359 Kč s DPH
351 Kč s DPH
439 Kč s DPH Sleva 20%
678 Kč s DPH
678 Kč s DPH
905 Kč s DPH
1389 Kč s DPH
1268 Kč s DPH
267 Kč s DPH
510 Kč s DPH
1317 Kč s DPH
112 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář