Doplňující informace
| EAN: | 4029811444199 |
| Kód zboží: | 16802 |
| Výrobní kód: | 79/4969 |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Hmotnost: | 0,056 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811444199 |
| Kód zboží: | 16802 |
| Výrobní kód: | 79/4969 |
| Materiál: | Kov |
| Šířka: | 12,5 cm |
| Barva: | Černá, Šedá |
| Hmotnost: | 0,056 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
73 Kč s DPH
127 Kč s DPH
127 Kč s DPH
60 Kč s DPH
175 Kč s DPH
210 Kč s DPH
207 Kč s DPH
362 Kč s DPH
74 Kč s DPH
311 Kč s DPH
311 Kč s DPH
357 Kč s DPH
177 Kč s DPH
210 Kč s DPH
443 Kč s DPH
304 Kč s DPH
247 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář