Doplňující informace
| EAN: | 5060407525419 |
| Kód zboží: | 14928 |
| Materiál: | Nerez, Silikon |
| Šířka: | 27 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,720 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Thumbs Up! |
| EAN: | 5060407525419 |
| Kód zboží: | 14928 |
| Materiál: | Nerez, Silikon |
| Šířka: | 27 cm |
| Barva: | Stříbrná |
| Hmotnost: | 0,720 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Thumbs Up! |
181 Kč s DPH
302 Kč s DPH Sleva 40%
425 Kč s DPH
531 Kč s DPH Sleva 20%
244 Kč s DPH
657 Kč s DPH
301 Kč s DPH
443 Kč s DPH
504 Kč s DPH
432 Kč s DPH
299 Kč s DPH
228 Kč s DPH
181 Kč s DPH
302 Kč s DPH Sleva 40%
181 Kč s DPH
302 Kč s DPH Sleva 40%
425 Kč s DPH
531 Kč s DPH Sleva 20%
241 Kč s DPH
162 Kč s DPH
673 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář