Doplňující informace
| EAN: | 4029811391165 |
| Kód zboží: | 15770 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,430 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811391165 |
| Kód zboží: | 15770 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 29 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,430 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
212 Kč s DPH
204 Kč s DPH
732 Kč s DPH
301 Kč s DPH
258 Kč s DPH
337 Kč s DPH
504 Kč s DPH
432 Kč s DPH
228 Kč s DPH
269 Kč s DPH
443 Kč s DPH
207 Kč s DPH
175 Kč s DPH
227 Kč s DPH
591 Kč s DPH
480 Kč s DPH
304 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář