Doplňující informace
| EAN: | 5903181048333 |
| Kód zboží: | 15531 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | Oranžová |
| Hmotnost: | 0,155 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181048333 |
| Kód zboží: | 15531 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 8,5 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | Oranžová |
| Hmotnost: | 0,155 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
127 Kč s DPH
203 Kč s DPH
192 Kč s DPH
146 Kč s DPH
146 Kč s DPH
123 Kč s DPH
504 Kč s DPH
182 Kč s DPH
300 Kč s DPH
202 Kč s DPH
268 Kč s DPH
132 Kč s DPH
138 Kč s DPH
158 Kč s DPH
143 Kč s DPH
332 Kč s DPH
175 Kč s DPH
128 Kč s DPH
207 Kč s DPH
478 Kč s DPH
336 Kč s DPH
389 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář