Doplňující informace
| EAN: | 4029811492626 |
| Kód zboží: | 19727 |
| Výrobní kód: | 71/3373 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,167 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811492626 |
| Kód zboží: | 19727 |
| Výrobní kód: | 71/3373 |
| Materiál: | Porcelán |
| Šířka: | 11 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,167 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
159 Kč s DPH
128 Kč s DPH
194 Kč s DPH
148 Kč s DPH
214 Kč s DPH
148 Kč s DPH
124 Kč s DPH
139 Kč s DPH
509 Kč s DPH
336 Kč s DPH
133 Kč s DPH
129 Kč s DPH
205 Kč s DPH
204 Kč s DPH
184 Kč s DPH
271 Kč s DPH
241 Kč s DPH
209 Kč s DPH
393 Kč s DPH
339 Kč s DPH
482 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář