Doplňující informace
| EAN: | 5903181049934 |
| Kód zboží: | 17285 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,264 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181049934 |
| Kód zboží: | 17285 |
| Materiál: | Keramika |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,264 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
127 Kč s DPH
147 Kč s DPH
193 Kč s DPH
147 Kč s DPH
204 Kč s DPH
269 Kč s DPH
123 Kč s DPH
183 Kč s DPH
203 Kč s DPH
505 Kč s DPH
311 Kč s DPH
311 Kč s DPH
228 Kč s DPH
132 Kč s DPH
138 Kč s DPH
158 Kč s DPH
143 Kč s DPH
207 Kč s DPH
128 Kč s DPH
479 Kč s DPH
175 Kč s DPH
304 Kč s DPH
265 Kč s DPH
390 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář