Doplňující informace
| EAN: | 7290106868014 |
| Kód zboží: | 15867 |
| Výrobní kód: | 15606 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Výška: | 6,2 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | Oranžová |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
| EAN: | 7290106868014 |
| Kód zboží: | 15867 |
| Výrobní kód: | 15606 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Výška: | 6,2 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | Oranžová |
| Hmotnost: | 0,040 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
268 Kč s DPH
182 Kč s DPH
300 Kč s DPH
291 Kč s DPH
730 Kč s DPH
262 Kč s DPH
315 Kč s DPH
193 Kč s DPH
276 Kč s DPH Sleva 30%
300 Kč s DPH
101 Kč s DPH
262 Kč s DPH
340 Kč s DPH
336 Kč s DPH
336 Kč s DPH
265 Kč s DPH
427 Kč s DPH
259 Kč s DPH
428 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář