Doplňující informace
| EAN: | 7290016067552 |
| Kód zboží: | 15919 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 6,1 cm |
| Výška: | 33,4 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,082 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
| EAN: | 7290016067552 |
| Kód zboží: | 15919 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 6,1 cm |
| Výška: | 33,4 cm |
| Hloubka: | 4,5 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,082 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
315 Kč s DPH
291 Kč s DPH
300 Kč s DPH
336 Kč s DPH
291 Kč s DPH
326 Kč s DPH
257 Kč s DPH
252 Kč s DPH
352 Kč s DPH
310 Kč s DPH
300 Kč s DPH
336 Kč s DPH
308 Kč s DPH
428 Kč s DPH
351 Kč s DPH
324 Kč s DPH
227 Kč s DPH
565 Kč s DPH
426 Kč s DPH
262 Kč s DPH
121 Kč s DPH
259 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář