Doplňující informace
| EAN: | 8586023488336 |
| Kód zboží: | 15925 |
| Výrobní kód: | 15973 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 5,7 cm |
| Výška: | 4,2 cm |
| Hloubka: | 2,6 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,048 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
| EAN: | 8586023488336 |
| Kód zboží: | 15925 |
| Výrobní kód: | 15973 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 5,7 cm |
| Výška: | 4,2 cm |
| Hloubka: | 2,6 cm |
| Barva: | Červená |
| Hmotnost: | 0,048 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
318 Kč s DPH
293 Kč s DPH
303 Kč s DPH
195 Kč s DPH
279 Kč s DPH Sleva 30%
331 Kč s DPH
255 Kč s DPH
313 Kč s DPH
354 Kč s DPH
327 Kč s DPH
303 Kč s DPH
339 Kč s DPH
311 Kč s DPH
430 Kč s DPH
431 Kč s DPH
433 Kč s DPH
433 Kč s DPH
597 Kč s DPH
596 Kč s DPH
229 Kč s DPH
571 Kč s DPH
344 Kč s DPH
265 Kč s DPH
122 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář