Doplňující informace
| EAN: | 7290001378267 |
| Kód zboží: | 15997 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 12,8 cm |
| Výška: | 3,7 cm |
| Hloubka: | 3,7 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,120 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
| EAN: | 7290001378267 |
| Kód zboží: | 15997 |
| Materiál: | Silikon |
| Šířka: | 12,8 cm |
| Výška: | 3,7 cm |
| Hloubka: | 3,7 cm |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost: | 0,120 kg |
| Obsah balení: | 2 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Monkey Business |
252 Kč s DPH
291 Kč s DPH
352 Kč s DPH
291 Kč s DPH
257 Kč s DPH
328 Kč s DPH
310 Kč s DPH
340 Kč s DPH
428 Kč s DPH
478 Kč s DPH
565 Kč s DPH
351 Kč s DPH
324 Kč s DPH
442 Kč s DPH
479 Kč s DPH
427 Kč s DPH
591 Kč s DPH
590 Kč s DPH
262 Kč s DPH
121 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář