Doplňující informace
| EAN: | 5903181017452 |
| Kód zboží: | 19702 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,080 kg |
| Obsah balení: | 3 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181017452 |
| Kód zboží: | 19702 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Hmotnost: | 0,080 kg |
| Obsah balení: | 3 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Gadget Master |
291 Kč s DPH
253 Kč s DPH
301 Kč s DPH
258 Kč s DPH
337 Kč s DPH
504 Kč s DPH
432 Kč s DPH
228 Kč s DPH
328 Kč s DPH
443 Kč s DPH
493 Kč s DPH
406 Kč s DPH
342 Kč s DPH
593 Kč s DPH
443 Kč s DPH
430 Kč s DPH
428 Kč s DPH
227 Kč s DPH
591 Kč s DPH
480 Kč s DPH
304 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář