Doplňující informace
| EAN: | 7290106868366 |
| Kód zboží: | 15858 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 7,6 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
| EAN: | 7290106868366 |
| Kód zboží: | 15858 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 7,6 cm |
| Hloubka: | 1,3 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 0,070 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Peleg Design |
269 Kč s DPH
183 Kč s DPH
301 Kč s DPH
443 Kč s DPH
327 Kč s DPH
228 Kč s DPH
732 Kč s DPH
337 Kč s DPH
263 Kč s DPH
316 Kč s DPH
353 Kč s DPH
291 Kč s DPH
291 Kč s DPH
194 Kč s DPH
277 Kč s DPH Sleva 30%
101 Kč s DPH
263 Kč s DPH
341 Kč s DPH
304 Kč s DPH
430 Kč s DPH
309 Kč s DPH
352 Kč s DPH
337 Kč s DPH
325 Kč s DPH
427 Kč s DPH
259 Kč s DPH
430 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář