Doplňující informace
| EAN: | 4029811353729 |
| Kód zboží: | 18843 |
| Výrobní kód: | 71/3075 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 10,3 cm |
| Výška: | 10,3 cm |
| Průměr: | 10,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,066 kg |
| Obsah balení: | 4 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811353729 |
| Kód zboží: | 18843 |
| Výrobní kód: | 71/3075 |
| Materiál: | Plast |
| Šířka: | 10,3 cm |
| Výška: | 10,3 cm |
| Průměr: | 10,3 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 0,066 kg |
| Obsah balení: | 4 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Out Of The Blue |
228 Kč s DPH
431 Kč s DPH
257 Kč s DPH
328 Kč s DPH
502 Kč s DPH
336 Kč s DPH
300 Kč s DPH
252 Kč s DPH
442 Kč s DPH
291 Kč s DPH
590 Kč s DPH
303 Kč s DPH
479 Kč s DPH
227 Kč s DPH
427 Kč s DPH
428 Kč s DPH
442 Kč s DPH
591 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář