Doplňující informace
| EAN: | 8712645269170 |
| Kód zboží: | 16660 |
| Výrobní kód: | 760-0420 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 37 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Cars |
| Výška dítěte: | 110 cm |
| Hmotnost: | 0,060 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
| EAN: | 8712645269170 |
| Kód zboží: | 16660 |
| Výrobní kód: | 760-0420 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 37 cm |
| Výška: | 44 cm |
| Barva: | Modrá |
| Licence: | Cars |
| Výška dítěte: | 110 cm |
| Hmotnost: | 0,060 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Vadobag |
165 Kč s DPH
177 Kč s DPH
71 Kč s DPH
102 Kč s DPH Sleva 30%
102 Kč s DPH
148 Kč s DPH
127 Kč s DPH
140 Kč s DPH
190 Kč s DPH
162 Kč s DPH
190 Kč s DPH Sleva 15%
119 Kč s DPH
136 Kč s DPH
119 Kč s DPH
132 Kč s DPH
174 Kč s DPH
158 Kč s DPH
187 Kč s DPH
162 Kč s DPH
194 Kč s DPH
199 Kč s DPH
216 Kč s DPH
191 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
191 Kč s DPH
191 Kč s DPH
177 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář