Doplňující informace
| EAN: | 8435333894606 |
| Kód zboží: | 16700 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Shimmer and Shine |
| Hmotnost: | 0,050 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Kids Euroswan |
| EAN: | 8435333894606 |
| Kód zboží: | 16700 |
| Materiál: | 100% Polyester |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Barva: | Růžová |
| Licence: | Shimmer and Shine |
| Hmotnost: | 0,050 kg |
| Obsah balení: | 1 ks |
| Odpovědná osoba v EU: | Kids Euroswan |
177 Kč s DPH
71 Kč s DPH
102 Kč s DPH Sleva 30%
165 Kč s DPH
153 Kč s DPH
190 Kč s DPH
162 Kč s DPH
190 Kč s DPH Sleva 15%
119 Kč s DPH
199 Kč s DPH
216 Kč s DPH
194 Kč s DPH
194 Kč s DPH
158 Kč s DPH
187 Kč s DPH
162 Kč s DPH
199 Kč s DPH
191 Kč s DPH
189 Kč s DPH
189 Kč s DPH
191 Kč s DPH
191 Kč s DPH
177 Kč s DPH
Cookies používáme ke zlepšení vaší návštěvy této webové stránky, analýzu její výkonnosti a shromažďování údajů o jejím používání. K tomuto účelu můžeme použít nástroje a služby třetích stran a shromážděné údaje se mohou přenést k partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na "Přijmout všechny cookies" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.
Nový komentář